O nas

Nati-Transport

Nasza Firma zatrudnia doświadczonych kierowców, wykonujących swoją pracę odpowiedzialnie i z pełnym zaangażowaniem. Specjalizujemy się w transporcie samochodów osobowych i ciężarowych, wszelkich towarów i maszyn rolniczych a także materiałów niebezpiecznych. Specyfika transportu ADR sprawia, że ten specjalistyczny transport warto powierzyć firmą z wieloletnim doświadczeniem i obdarzonych dużym zaufaniem.Ponadto transportujemy samochody i maszyny budowlane, maszyny rolnicze z całej Unii Europejskiej. Posiadamy odpowiednia specjalistyczną flotę aut, dlatego szybko i sprawnie możemy zrealizować każde zlecenie. Wraz z rozwojem firmy udało nam się poszerzyć ofertę o transport samochodów ze Szwecji do Polski.Nasze największe atuty to terminowość i rzetelność. Gwarantujemy również bardzo konkurencyjne ceny. Posiadamy Polisę ubezpieczeniową Przewoźnika na wartość 300 000 Euro. Nasza wieloletnia działalność pozwoliła nam na wypracowanie wysokich standardów obsługi.Mamy wszelkie niezbędne zezwolenia dotyczące transportu ADR, uprawniające nas do transportu krajowego i międzynarodowego. Dzięki pojazdom przystosowanym do transportu ADR możemy realizować nawet nietypowe zlecenia.

Ground Shipping

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Perferendis quis.

Air Freight

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Perferendis quis.

Image
Image
Image

Jak pracujemy?

1

TRANSPORT SAMOCHODÓW ZAGRANICZNY

Transport samochodów Szwecja - Norwegia * Transport samochodów Wielka Brytania - Irlandia. Oferujemy transport Lorą, Transport lawetą z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa powierzonego pojazdu. Działamy na rynku polskim i zagranicznym. Bardzo często oprócz samochodów osobowych zajmujemy się transportem samochodów ciężarowych, transportem maszyn rolniczych, transport maszyn budowlanych.


  • Bezpieczeństwo - Ubezpieczony Ładunek
  • Terminowość i szybka realizacja
  • Nowoczesna flota
2

TRANSPORT UBEZPIECZONY

Transportujemy samochody nowe , samochody używane, powypadkowe, uszkodzone jak również samochody sportowe i zabytkowe jak również Maszyny rolnicze i wszelkiego rodzaju towary o dużej wartości. Nasze usługi transportowe ubezpieczone są w polisie 300000 euro Polisa obejmuje wszystkie zdarzenia nawet atak terrorystyczny.

  • Bezpieczeństwo - Ubezpieczony Ładunek
  • Terminowość i szybka realizacja
  • Nowoczesna flota
3

TRANSPORT MATERIAŁÓW NIEBEZPIECZNYCH

Nasza Firma świadczy Usługi transportowe ładunków ADR wyłącznie dla firm. W zakres usługi transportów ADR świadczymy:
-dobór odpowiedniego środka transportu,
-dostawę typu door to door,
-dostępność wszystkich samochodów od 1T – 24T,
-szybkość, terminowość i sprawność dostaw,
-kompleksowe doradztwo prowadzone przez naszych certyfikowanych pracowników.

  • Bezpieczeństwo - Ubezpieczony Ładunek
  • Terminowość i szybka realizacja
  • Nowoczesna flota

Opinie klientów